باغ گیاه شناسی سلطنتی ، صاحب مناطق زیست محیطی و باغ های فرهنگی در جنوب انتاریو ، می خواهد مردم با گرفتن عکس لاک پشت ها و به اشتراک گذاشتن آنها در شبکه های اجتماعی مخالفت کنند زیرا این امر می تواند جمعیت را به خطر بیندازد.

در بیانیه این سازمان که در بورلینگتون مستقر است و همچنین به منطقه همیلتون خدمت می کند ، آمده است: “متأسفانه ، جمعیت لاک پشت ها در حال کاهش است.”  “فصل تولید مثل برای بازیابی تعداد گونه های حیاتی بسیار مهم است ، اما همچنین با لاک پشت ها چالش های زیادی روبرو می شود ، که عمدتا توسط فعالیت های انسانی ایجاد می شود.”

RBG گفت: لاک پشت ها در اواخر ماه مه تا ژوئیه لانه می شوند ، و زنان تخم را در مکان های خشک و آفتابی و باز دفن می کنند.  جوجه های جوجه ریزی بین اواخر ژوئیه و اکتبر ظاهر می شوند ، اما برخی از آنها زمستان را در لانه می گذرانند و قبل از عزیمت در بهار.

RGB می گوید: کشف محل لانه های لاک پشت می تواند مضر باشد.

“اگرچه هفت گونه بومی منطقه وجود دارد ، اما تنها چهار گونه لاک پشت وجود دارد که هنوز هم می توان آنها را در RBG یافت.

“تخمین زده می شود که از هر 1400 تخم مرغ لاک پشت خرد شده ، فقط یک تا بزرگسالی زنده بماند. نرخ پایین زنده ماندن در جوجه ریزی ، همراه با سالهای زیادی که برای رسیدن به بلوغ جنسی لازم است ، به این معنی است که لاک پشت ها بیشتر در معرض جمع شدن جمعیت هستند. “

جمعیت لاک پشت در کانادا در معرض خطر است

مشکل لاک پشت های در معرض خطر فقط در انتاریو وجود ندارد.

فدراسیون حیات وحش کانادا خاطرنشان کرد که هر هشت گونه لاک پشت آب شیرین توسط دولت فدرال در معرض خطر شناخته شده است.  فدراسیون می گوید تهدیدات اصلی گونه ها عبارتند از:

مرگ و میر در جاده ها.

نابودی زیستگاه.

شکار لانه.

شکار غیر مجاز برای تجارت حیوانات خانگی.

به عنوان مثال ، در نوا اسکوشیا ، هر چهار گونه لاک پشت بومی درجات مختلفی در معرض خطر هستند ، که بخشی از آن به دلیل از بین رفتن زیستگاه است.

RBG همچنین خاطر نشان می کند که لاک پشت ها با تهدیدهای زیادی روبرو هستند ، از جمله وسایل نقلیه ، از بین رفتن زیستگاه ، گونه های مهاجم ، شکارچیان و شکارچیان غیرمجاز یا قاچاقچیان.

“گونه های لاک پشت بومی ما به دلیل تجارت غیرقانونی و مصرف حیوانات خانگی ، شکارچیان متخلف را هدف قرار می دهند. شکارچیان غیر مجاز از طریق مارکرها و عکس هایی که می توانند به آنها در یافتن لاک پشت ها و لانه ها کمک کنند ، نظارت می کنند.”

نقاط محلی لاک پشت های نزدیک جاده ها عبارتند از:

جاده قدیمی گلف.

دشت جاده غربی.

Cootes Drive.

رانندگی المپیک

خیابان کینگ شرقی.

وی گفت: هر کسی که در حوزه قضایی RBG لاک پشت می بیند باید با سازمان تماس بگیرد ، وی افزود که او فقط می تواند به تماس هایی که در نزدیکی منزل و یا در ملک خود هستند پاسخ دهد.

افراد می توانند در شبکه های اجتماعی پیام شخصی خود را ارسال کنند ، از مرکز اصلی بازدید کنند یا با مرکز اصلی تماس بگیرند یا اگر در نزدیکی هستند به کارگری در RBG اطلاع دهند.

هرکسی که مایل به گزارش مشاهده لاک پشت است باید شامل موارد زیر باشد:

نام و اطلاعات تماس شما

چه لاک پشتی و چه تعداد لاک پشتی دیده اید.

محل خاص لاک پشت (تا آنجا که ممکن است مشخص باشد).

وقتی لاک پشت را دید.

RBG در بیانیه ای گفت: “مراقب لاک پشت های ماده ای باشید که برای تخمگذاری تخم مرغ از تالاب های محلی دور می شوند.”

RBG همچنین گفت هر کسی که لاک پشت پیدا کند باید به آنها مکانی اختصاص دهد.  در آن آمده است اگر لاک پشت آسیب دیده است ، با خدمات حیوانات تماس بگیرید و اگر مرده است ، می توانید با RBG تماس بگیرید.